
17:31, 21 березня 2024 р.
Хмельницький підтримує своїх олімпійців

Міський голова Олександр Симчишин зустрівся з Михайлом Романчуком — срібним та бронзовим призером Олімпійських ігор-2020, щоб вручити грошовий сертифікат на підготовку до Ігор ХХХІІІ Олімпіади-2024 в Парижі (Франція). Михайло — світовий рекордсмен: встановив рекорд Європи на дистанції 800 м вільним стилем (2020) та олімпійський рекорд і вийшов у фінал плавання на 800 метрів вільним стилем. 1 серпня 2021 року здобув срібну медаль на дистанції 1500 м вільним стилем на Олімпіаді-2020 у Токіо.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
15:08, 22 червня
1
12:14, 19 червня
10:46, 14 червня
17
17:18, 24 червня
5
10:55, 18 червня