• Футболісти збірної України синхронно забивають в АПЛ
Новини компаній
11:00, 22 березня

Футболісти збірної України синхронно забивають в АПЛ

Минулий тур чемпіонату Англії супроводжувався результативною грою у виконанні футболістів збірної України.

Футболісти збірної України синхронно забивають в АПЛ, фото-1

Мудрик забив Ньюкаслу

У залишку поточного сезону чемпіонату Англії Челсі вже не вирішуватиме глобальних турнірних завдань. За підсумками 27 зіграних матчів лондонський клуб заробив 39 очок, розташувавшись на 11-му місці турнірної таблиці. Команді Маурісіо Почеттіно не загрожує боротьба за виживання в АПЛ, де в турнірній таблиці лідирує Арсенал - https://sport-express.ua/football/england, але й до зони єврокубків "аристократи" вже не дотягнуться - дистанція становить вісім очок.

У минулому турі АПЛ футболісти Челсі приймали на домашньому стадіоні "Стемфорд Брідж" Ньюкасл. У цьому матчі підопічні Маурісіо Почеттіно здобули перемогу з рахунком 3:2, а третій гол у складі господарів собі в актив записав Михайло Мудрик. Після матчу гравець збірної України прокоментував свій гол:

"Я відчув неймовірний рев уболівальників. Це був один із найкращих моментів, який я пережив у Челсі. У мене пішли мурашки по шкірі", - наводить слова Мудрика офіційний сайт Челсі.

Зазначимо, що у команди Маурісіо Почеттіно залишається шанс завоювати трофей у цьому сезоні. 17 березня лондонський клуб проведе чвертьфінальний матч Кубка Англії на своєму полі з Лестером.

Дебютний гол Іллі Забарного в АПЛ

Керівництво і тренерський штаб Борнмута можуть бути задоволені трансфером Іллі Забарного, який перебрався в клуб з АПЛ взимку 2023 року з київського Динамо за 22 мільйони євро. У поточному сезоні чемпіонату Англії 21-річний українець став незамінним гравцем для команди Іраола Андоні, провівши всі 28 матчів у лізі.

Минулого понеділка Борнмут проводив перенесений матч 17-го туру на своєму полі проти Лутона. Команда Забарного провалила перший тайм поєдинку, пропустивши три голи, але в другому таймі футболісти Борнмута вирвали перемогу з рахунком 4:3. Успішний результат господарів забезпечив гол 21-річного українського захисника, для якого він став дебютним у складі англійського клубу. У турнірній таблиці АПЛ Борнмут комфортно почувається на 13-му місці, випереджаючи групу аутсайдерів на 14 очок.