• Головна
  • Кому замовити порізку скла та дзеркал?
Новини компаній
17:47, 22 березня

Кому замовити порізку скла та дзеркал?

Новини компаній

Сучасні технології дають змогу з легкістю робити красивими та цілком безпечними дзеркальні зі скляними листами за рахунок таких процесів як шліфування з поліруванням та ряду інших популярних видів обробки дзеркала з кромкою скла. Водночас вироби ніяким чином не обмежуються прямокутним/квадратним форм фактором, адже спецобладнання дозволяє створювати унікальні та особливі композиції овальної чи ж круглої або навіть неправильної форми.

Якщо саме зараз ви знаходитеся у пошуку компанії, справжнього спеціаліста своєї справи, де б можна було замовити таку послугу як порізка скла та дзеркал, тоді сьогодні у вас буде гарна можливість скористатися послугами такої компанії. Наприклад, за першої ж необхідності звертайтеся сюди sferaglass.com. Це інтернет-сайт відомої в Україні виробничої фірми «Сфера Гласс», яка своїм клієнтам пропонує послуги професійного різання скла з дзеркалами на замовлення.

Кому замовити порізку скла та дзеркал?, фото-1

Переваги звернення до послуг «Сфера Гласс»

Компанія надає клієнтам послуги порізки скла та дзеркал за необхідними їм індивідуальними розмірами. В роботі тут використовується професійне та перевірене і надійне обладнання. Для прикладу, кваліфіковані та досвідчені фахівці «Сфера Гласс» активно використовують під час всіх процесів автоматичний стіл «Bottero». Завдяки використанню такого стола вдається досягати максимальної точності прямого чи ж фігурного зрізу. При цьому похибка буде не більше ніж 0,2 мм.

Компанія має можливість працювати над промисловими обсягами та на обробку скла пропонувати найвигідніші для кожного з клієнтів ціни. Завдяки використанню в роботі автоматизованого обладнання, в «Сфера Гласс» мають змогу виконувати для своїх клієнтів будь-які по об'єму замовлення, при цьому максимально чітко вкладаючись в усі з самого початку обговорені із замовниками терміни.

Виробнича фірма пропонує своїм клієнтам величезний перелік різноманітних послуг з обробки дзеркал та скла. Зокрема це не лише порізка їх у розмір та обробка кромки дзеркал і скла, а й також:

  • виготовлення фацета 5-40 мм;
  • фарбування скла;
  • нанесення на поверхню піскострумного малюнка;
  • виготовлення скла триплекс;
  • свердління отворів з виразом всіх потрібних під фурнітуру петель.

Компанія завжди готова запропонувати спеціальні пропозиції для різних будівельних компаній з меблевими виробництвами, дизайнерів інтер'єрів з компаніями, які спеціалізуються в своїй роботі на монтажі скляних виробів. Цінова політика «Сфера Гласс» спрямована на розширення бази клієнтів, тому будьте певні у тому, демократичні ціни вас приємно порадують своєю доступністю. Детальніше про роботу компанії ви можете дізнатися за посиланням – sferaglass.com/productions/rezka-stekla-i-zerkal. На сайті ви знайдете контактну інформацію для зв’язку з представником «Сфера Гласс», завдяки якій зможете обговорити умови майбутньої співпраці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...