
14:19, 27 березня 2024 р.
На Хмельниччині викрили шахрайку, яка в інтернеті здавала неіснуюче житло

Зловмисницею виявилась 32-річна жінка, яка і раніше притягувалась до кримінальної відповідальності за подібні шахрайства.
Поліцейські встановили, що підозрювана на популярному інтернет-майданчику безкоштовних оголошень за вигідною ціною пропонувала в оренду житло у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях. Головною умовою була передплата. Та як тільки шахрайка отримувала кошти, зв'язок із нею зникав, як і її оголошення.
Порушниця ошукала щонайменше 13 громадян, які переказали їй від 1 000 до 4500 гривень завдатку.
Слідчі відділення поліції №4 (м. Красилів) оголосили жінці підозру за ч. 2 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає альтернативні види покарання, найсуворіше з яких – позбавлення волі на строк до трьох років. Досудове розслідування триває.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:00
8 травня
ТОП новини
Оголошення
09:36, 28 квітня
325
09:30, 8 травня
08:51, 30 квітня
23