
10:58, 28 березня 2024 р.
11 золотих медалей вибороли хмельницькі спортсмени

У Львові відбувся відкритий чемпіонат України з кульової стрільби серед дорослих, який тривав упродовж тижня, з 18 по 24 березня.
270 учасників, які представляли 16 команд, змагались за нагороди.

18 медалей – 11 золотих, 2 срібні та 5 бронзових завоювали хмельничани – майстри спорту України міжнародного класу: Крістіна Гілевич, Маргарита Тарканій, Анастасія Савельєва; заслужені майстри спорту - Денис Баблюк, Ігор Кізима і майстер спорту України Віталій Стецюк.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
13:43, 17 червня
4
12:39, 25 червня
17:18, 24 червня
5
15:17, 22 червня
1