
10:58, 29 березня 2024 р.
Пошкоджено енергооб'єкти в шести областях України

Окрім енергетичної інфраструктури, пошкоджено цивільні об'єкти та приватні будинки, шестеро людей постраждали.
Унаслідок масштабної російської атаки пошкоджено енергетичну інфраструктуру в шести областях України. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль в Telegram у п’ятницю, 29 березня.
"Цієї ночі Росія продовжила варварські атаки проти української енергосистеми. Є пошкодження енергетичної інфраструктури в Дніпропетровській, Вінницькій, Івано-Франківській, Львівській, Черкаській, Чернівецькій областях. У деяких регіонах було застосовано аварійні відключення", – написав він.
Прем'єр наголосив, що Україні потрібно більше систем ППО, щоб убезпечити критичну інфраструктуру й захистити населення.
"Це головний предмет спілкування з нашими міжнародними партнерами", – додав він.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
16:34, Вчора
24
13:43, 17 червня
4
10:04, 18 червня