• Головна
  • На війні загинув командир розвідувального взводу з Хмельниччини
16:19, 1 квітня

На війні загинув командир розвідувального взводу з Хмельниччини

На війні загинув командир розвідувального взводу з Хмельниччини

Скор­ботна звіс­тка із фрон­ту на­дій­шла в Ула­ша­нівсь­ку те­ри­то­рі­аль­ну гро­ма­ду Ше­пе­тівсь­ко­го району.

«Із гли­бо­ким су­мом та скор­бо­тою в сер­ці по­ві­дом­ля­ємо, що на вій­ні за­ги­нув ко­ман­дир роз­ві­ду­валь­но­го взво­ду роз­ві­ду­валь­ної ро­ти вій­сько­вої час­ти­ни А0878, жи­тель се­ла Кам’ян­ка — лей­те­нант Гі­зім­чук Во­ло­ди­мир Ми­ко­лайович, 1992 ро­ку на­род­ження», — по­ві­дом­ляє сіль­ська ра­да.

Во­ло­ди­мир за­ли­шив­ся на­зав­жди від­да­ний вій­сько­вій при­ся­зі на вір­ність ук­ра­їнсь­ко­му на­ро­ду, мужньо та ге­ро­їч­но ви­ко­ну­вав вій­сько­вий обов’язок в за­хис­ті та обо­ро­ні сво­бо­ди, су­ве­ре­ні­те­ту, те­ри­то­рі­аль­ної ці­ліс­ності та не­за­леж­ності Ук­ра­їни від аг­ре­сії ро­сій­ської фе­де­ра­ції, за­хи­ща­ючи кож­но­го з нас від­дав най­цін­ні­ше — своє жит­тя.

На війні загинув командир розвідувального взводу з Хмельниччини, фото-1

«Щи­рі спів­чуття рід­ним та близь­ким. На­ша без­межна ша­на по­лег­ло­му За­хис­ни­ко­ві! Дя­ку­ємо за вір­ність, смі­ли­вість і справ­жність! Віч­на, світ­ла пам’ять й сла­ва Ге­рою Ук­ра­їни! Да­ту та міс­це по­хо­ван­ня Во­ло­ди­ми­ра Гі­зім­чу­ка бу­де по­ві­дом­ле­но до­дат­ко­во», — ін­форму­ють у гро­ма­ді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#смерть #хмельниччина #воїн #війна #пошана
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Військове вторгнення Росії. Президент Росії Володимир Путін заявив, що Росія введе війська на територію України. Путін заявив, що Росія проведе військову операцію в Україні на звернення самоназваних "Л/ДНР", таким чином Росія вводить війська на непідконтрольні Україні території.
Оголошення
live comments feed...