
13:19, 7 квітня 2024 р.
На Хмельниччині попрощалися з бійцем Юрієм Фурманом

У Теофіпольській громаді на Хмельниччині вчора, 6 квітня, попрощалися з бійцем Юрієм Фурманом. Чоловік був родом з села Лисогірка. Він загинув на Донеччині, не доживши місяць до свого 56-річчя.
Про це повідомили у Теофіпольській селищній раді.
За інформацією селищної ради, Юрій Фурман загинув 3 квітня внаслідок мінометно-артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Урожайне Донецької області, мужньо виконуючи військовий обов’язок.
"Наш Герой Юрій Фурман назавжди повернувся додому, у село Лисогірка. У місцевому храмі було відправлено панахиду за загиблим захисником. Поховали його на сільському кладовищі", — повідомили у селищній раді.
Вся Теофіпольська громада висловлює глибокі співчуття сім’ї, рідним та близьким, друзям, бойовим побратимам Юрія Фурмана.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:13
5 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
Оголошення
09:26, 29 листопада
09:26, 29 листопада
09:26, 29 листопада
09:26, 29 листопада