
12:39, 8 квітня 2024 р.
На Хмельниччини повернули додому 11-річного мандрівника з Житомирщини

Свою подорож Євген розпочав із залізничного вокзалу в рідному Бердичеві. Там сів на електропотяг та помандрував на Хмельниччину.
Євген поїхав з дому 6 квітня. Хлопчик вирішив покататися електропотягом. Батьки забили на сполох того ж дня.
Стурбована матір звернулись за допомогою до правоохоронців того ж дня. Бердичівські поліцейські встановили маршрут юного мандрівника, і вже за кілька годин хлопчика зустріли в Шепетівці ювенальні інспектори.
Наразі школяра повернули додому. Надалі його родина певний час перебуватиме під наглядом відповідних служб.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
08:32, 15 червня
42
10:46, 14 червня
48
16:34, Вчора
13
12:40, 25 червня
16