
15:54, 11 квітня 2024 р.
Вперше в Хмельницькому відбувся Чемпіонат міста зі стрільби з лука

Нещодавно відбувся Відкритий чемпіонат міста Хмельницького зі стрільби з лука на відкритому повітрі. Такі змагання в нашому місті організували вперше.
Чемпіонат проходив на базі ДЮСШ №3. 18 лучників з Хмельницького та Харкова змагалися на дистанціях 50 та 30 метрів.
У боротьбі за першість учасники посіли наступні місця:
серед жінок:
1 місце - Степаненко Вікторія;
2 місце - Загребельна Галина;
3 місце - Давиденко Тетяна;
серед чоловіків:
1 місце - Колесник Олександр;
2 місце - Крупеня Ілларіон.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
12:39, 25 червня
1
10:04, 18 червня
01:40, 17 червня
119