• Головна
  • Процедура SMAS-ліфтінгу на інноваційному апараті Ультраформер
Новини компаній
10:30, 15 травня

Процедура SMAS-ліфтінгу на інноваційному апараті Ультраформер

Новини компаній
Процедура SMAS-ліфтінгу на інноваційному апараті Ультраформер, фото-1

Ультрасучасна процедура підтяжки шкіри та тканин обличчя – SMAS-ліфтинг проводиться в Києві на передовому обладнанні нового покоління – Ultraformer корейського виробництва. Методика заснована на безопераційному втручанні у внутрішні шари тканин, що відповідають за контури обличчя та тіла, дані природою, які згодом починають зазнавати деформацій. В результаті природних вікових змін слабшає функціональність підшкірної м'язово-апоневротичної системи, що відповідає за пружність та еластичність, виникають обвисання щік, повік, з'являється одутлість у ділянці шиї, складки, а також формуються глибокі носогубні зморшки.

Процедура локального ультразвукового впливу на проблемні зони, а саме SMAS-ліфтинг, який проводиться на ультраформері, допоможе підтягнути тканини та омолодити зовнішній вигляд у будь-якому віці. Обладнання дозволяє не тільки ефективно впливати на лицьову область, а й підняти тканини на інших ділянках тіла. Адже цей апарат має унікальну особливість – проникнення ультразвукової хвилі на найглибші шари залягання СМАС-структур.

Ви можете вже сьогодні записатися на процедуру ультразвукового омолодження у клініці естетичної медицини Slim. Звертаємо увагу, що у нас дуже розумні ціни, процедура проводиться один раз, а результат наростає протягом 3-4 місяців і тримається щонайменше півтора року.

Як працює методика впливу ультразвуком?

Це чіткий та цілеспрямований вплив ультразвукової хвилі через спеціальні зовнішні маніпули обладнання без інвазивного впливу, що активує внутрішній підшкірний шар СМАС. Саме він відповідає за вироблення колагену та еластану – речовин, які відповідають за початкову молоду структурованість тканин та шкіри. В результаті впливу стимулюються процеси обміну речовин, що заснули, життєдіяльності, що дає можливість оновити тканини і відновити їх початкову структуру.

Не слід припускати, що вже на стадіях запущених випадків або у поважному віці можна виглядати як у юності, але процес SMAS-ліфтингу у будь-якому випадку скине багато років у вашій зовнішності.

Особливості та переваги СМАС-ліфтингу з використанням апаратного ультраформера

Базові плюси проведення омолодження ультразвуком на заявленому апараті – це:

  • Повна безпека. Обладнання сертифіковано за міжнародними медичними стандартами, пройшло багаторазові клінічні дослідження, випробувано на численних добровольцях у багатьох країнах світу, давши найпозитивніші результати ліфтингу без побічних ефектів. Немає обмежень за віком (але від 18+), методика ефективна для різних стадій птозів та симптомів старіння;
  • Підвищений комфорт клієнта. На відміну від складної інвазивної процедури хірургічного втручання, процедура СМАС-ліфтингу на Ultraformer є максимально щадною і не потребує тривалого періоду реабілітації, а також необхідності усувати подальші хворобливі відчуття. Немає травмування здорових тканин, процес проходить в амбулаторних умовах клініки Києва протягом півгодини-максимум півтора, після чого клієнт може вирушити додому та займатися звичними справами.
  • Збереження природної індивідуальності зовнішності. Пластичні операції нерідко призводять до зміни зовнішнього виду, нехай несуттєвого, але видимого. На відміну від цього інвазивного способу, ультразвуковий SMAS-ліфтинг не впливає на природні риси обличчя та сприяє виключно омолодженню натуральних форм.

Крім того, ця методика не потребує проходження курсу. Усього один сеанс, після якого починається запуск природних процесів омолодження та підтяжки. Ультраформер для СМАС-ліфтінга – швидкісний та високоефективний апарат, який дозволяє провести процедуру оперативніше, ніж інші аналоги обладнання. Значно знижується собівартість терапії, тому ціна послуги для клієнта стає найдемократичнішою.

Етапи та нюанси процедури ліфтингу ультразвуком

Найперший візит – це консультація у спеціаліста клініки естетичної медицини у Києві. Спільно з лікарем-косметологом попередньо позначається зона впливу, також необхідно врахувати медичні протипоказання. У кожному даному випадку необхідна розмітка зон впливу хвилею ультразвуку.

Під час сеансу косметолог здійснює такі маніпуляції:

  • Очищення ділянки ультразвукового втручання;
  • Нанесення знеболювального засобу (при необхідності) та гелю для покращення ковзання маніпули; 
  • Безпосереднє оброблення проблемної зони ультразвуком з індивідуально виставленими параметрами апарата.

Під час проведення процедури пацієнт не відчуває хворобливих відчуттів, лише слабкі поколювання та тепловий вплив. Після завершення сеансу фахівець надає рекомендації. Відразу після сеансу клієнт може відчувати невеликий ефект стягнутості шкіри, також може з'явитися припухлість і почервоніння, які проходять через день-два.

У клініці естетичної медицини Slim зробити Смас ліфтинг  на інноваційному апараті Ultraformer можна за доступними цінами. Клієнтів обслуговують дипломовані спеціалісти з більшим стажем, процедури проводяться з дотриманням європейських стандартів якості та безпеки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...