Проводять Всеукраїнську премію «Диво-дитина 2014»

За підтримки  Державної служби України з надзвичайних ситуацій шість років поспіль проводиться Всеукраїнська премія "Диво-дитина", створена з метою пошуку, відбору та нагородження найталановитіших та найобдарованіших дітей України, які мають унікальні,  розумові або фізичні здібності, незвичайні вміння, надзвичайну схильність до науки, спорту чи музики. Однією з номінацій премії є "Найгероїчніший", в якій беруть участь діти, які здійснили героїчний вчинок. 

У зв’язку з цим Хмельницький міськрайонний відділ Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області пропонує усім бажаючим прийняти участь. Про час та умови проведення Премії (http://www.divo-dutuna.com), для здобуття Премії  "Диво Дитина" запрошуються діти віком від 4-х до 13 років (включно).

Як здобути Всеукраїнську премію "Диво-Дитина"? Якщо Ви володієте вищенаведеними здібностями та бажаєте здобути Всеукраїнську премію "Диво-Дитина"  Вам необхідно:

- заповнити анкету учасника;

- підготувати пакет усіх нагород, дипломів, свідоцтв, відео, які підтверджують досягнення дитини, копію свідоцтва про народження та відіслати на адресу організатора: ТОВ "Премія "Диво-Дитина"
 03186, м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5-б, оф. 712

Прийом анкет до 15 березня 2015 року.

 Про це повідомляє Хмельницький міськрайонний відділ Головного  управління ДСНС України у Хмельницькій області

 

диво дитина талант номінація премія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі