• Головна
  • На Хмельниччині новообрана громадська рада при ОДА люструвала попередників
15:49, 5 лютого 2015 р.

На Хмельниччині новообрана громадська рада при ОДА люструвала попередників

При Хмельницькій обласній державній адміністрації обрали, нарешті громадську раду. Обрання далося нелегко, бо це швидше скидалося на перетягування ковдри, і згоди доходили далеко не одразу. Однак раду затвердили і вона тут же люструвала попередників. Тепер до складу нової ради не входитиме жоден представник із тих громадських організацій, які працювали у попередній раді.

Ніяк не могли визначитися, яким має бути кількісний склад. Комусь здавалося, що найкраще працюватиме рада із 25 чи 40 чоловік, а хтось пропонував включити представників від усіх 85 зареєстрованих ГО. Та далі всіх зайшов народний депутат кількох скликань Лев Бірюк. Оскільки його аж ніяк не влаштовував кількісний склад ради у 85 представників (мовляв, половина просто не буде ходити на засідання, тож не буде кворуму і рада просто не працюватиме), то він виніс пропозицію  усі ГО, які зареєстровані в управління юстиції (а їх близько 800), включити до кількісного складу ради.

Більшою кількістю голосів все-таки обради громадську раду з 85 учасників.

Та на цьому не зупинилися: вирішили виключити із неї тих, хто працював у попередній раді. Разом із тими хто не з’явився їх налічили 16. Тож 73 громадські організації стали членами громадської ради.

Однак кількість надалі може змінюватися, бо тих, хто на засідання не ходитиме, виженуть.

Новообраним головою громадської ради став Володимир Богачук, голова асоціації

перевізників «Поділля», обігнавши голову Ради майдану Аліма Міщука на 14 голосів.  

Нагадаємо, громадська рада створюється та діє відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Нагадаємо, громадська рада при облдержадміністрації є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю облдержадміністрації, налагодження ефективної взаємодії облдержадміністрації з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики. Однак громадські ради Уряд розпустив у грудні минулого року. Причиною назвали заангажованість, оскільки усі вони обиралися за часів правління Януковича. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#громадська рада #ХОДА #обрання #Хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...