Хмельницький військовий госпіталь отримав медобладнання (ФОТО)

Понад півмільйона гривень витратили з міського бюджету на закупівлю реанімаційного, хірургічного обладнання та обладнання для проведення  біохімічного аналізу крові. Це монітор реанімаційно-хірургічний, коагулометр, електрокардіологічний прилад, дефібрилятор-монітор та концентратор медичний кисневий.

Як зазначив в.о. міського голови, секретар Хмельницької міської ради Костянтин Чернилевський,  інфляційні процеси не дали можливості виконати повністю замовлення військового госпіталю: придбали далеко не повний перелік необхідного устаткування. Однак закупівля і цих приладів дозволить скоріше поставити бійців на ноги.

Начальник Хмельницького військового шпиталю Олександр Завроцький зазначає, що аби провести адекватно пролікувати хворого, необхідно правильно поставити діагноз. А щоб правильно поставити діагноз, необхідне обладнання:

- Тривалий час збройні сили не отримували відповідного обладнання, але останні три роки матеріально-технічне забезпечення покращилося. Однак нам зараз бракує ендоскопічного, лабораторного, фізіотерапевтичного обладнання, обладнання для проведення малоінвазивних втручань як для органів черевної порожнини, так і для опорно-рухової системи.

Особливо бракує цих приладів саме зараз, коли у госпіталі перебувають хворі та поранені бійці з АТО.

Хмельницький військовий госпіталь отримав медобладнання (фото) - фото 1 фотофото Хмельницький військовий госпіталь отримав медобладнання (фото) - фото 1
госпіталь забезпечення прилади бійці лікування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі