Студенти вивчатимуть не більше 16 дисциплін на рік

Відповідний наказ підписано Міністерством освіти і науки, і саме він регулює особливості формування навчальних планів на 2015-2016 навчальний рік. Тож внз тепер при формуванні планів для першого курсу здобувачів ступенів вищої освіти бакалавра та магістра повинні враховувати, що навчальні дисципліни і практики плануються, зазвичай, в обсязі трьох і більше кредитів ЄКТС. Щодо їх кількості, то на навчальний рік вона не повинна перевищувати 16 дисциплін.
- У відповідності з наказом МОН, вищим навчальним закладам необхідно враховувати, що здобувачі вищої освіти за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста та спеціаліста, які вступають на навчання в 2015 та 2016 роках, мають навчатися відповідно до певних освітньо-кваліфікаційних характеристик, освітньо-професійних програм та навчальних планів, які є чинними на дату вступу, - йдеться у повідомленні МОН.
А от що стосується тих вишів, які формуватимуть плани для студентів, які розпочали навчання до 2015 року, то для них освітньо-професійні програми  носять рекомендаційний характер.

освіта студенти дисциплітна навчальний план
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі