
15:12, 23 лютого 2015 р.
Хмельницьких ДАІвців підняли о п’ятій ранку
Сьогодні, 23 лютого, увесь особовий склад ДАІ, що у Хмельницькому, підняли о п’ятій годині ранку. Про це повідомив начальник УДАІ УМВС України в Хмельницькій області Дмитро Кийов.
У рамках проведення підготовки особового складу ДАІ, а також готовності до надзвичайних подій сьогодні о 5 годині ранку весь особовий склад відділення ДАІ м. Хмельницький був піднятий по навчальній тривозі. Під час збору було перевірено час прибуття працівників їх зовнішній вигляд, а також вміст тривожних валіз.
Особисто переконався в тому, що працівники Хмельницького міського ДАІ готові до будь –яких надзвичайних подій та в любий час виконувати поставлені завдання. В подальшому обов’язково перевірятимуться всі працівники ДАІ Хмельниччини, - йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:45
24 січня
Муфта молочна нержавіюча aisi 304 din 11850
Новини компаній
10:10
21 січня
20:51
20 січня
ТОП новини
Оголошення
11:47, 21 січня
11:47, 21 січня
11:47, 21 січня
11:47, 21 січня
14:59, 22 січня