• Головна
  • Із 1 квітня по 31 травня триватиме призов до ЗСУ
12:44, 6 березня 2015 р.

Із 1 квітня по 31 травня триватиме призов до ЗСУ

В період з 1 квітня по 31 травня в Україні триватиме призов до Збройних сил України. Громадян, призваних на строкову військову службу в зону АТО відправляти не будуть. Про це повідомив військовий комісар Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату полковник Віктор Тамбовець.

- Згідно вимог Указу президента України від 17 лютого 2015 року № 88/2015 "Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році" та наказу військового комісара Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату від 19.02.2015р. № 13 "Про призов громадян на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань навесні 2015 року" в період з 1 квітня по 31 травня 2015 року проводиться призов громадян України на строкову військову службу, - повідомляє він.

І зазначає, що відповідно до вимог Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу", призовники, яким надійшла повістка районного (міського) військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці. Якщо ж повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний термін з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.

Призовники, які змінили місце проживання, зобов’язані в семиденний термін прибути до районного (міського) військового комісаріату за новим місцем проживання для взяття на військовий облік.

Керівники підприємств, установ, організацій і навчальних закладів незалежно від підпорядкування та форм власності на вимогу військових комісаріатів забезпечують своєчасне прибуття громадян призовного віку до призовних дільниць.

Громадяни, які будуть призвані на строкову військову службу відповідно до Указів Президента України та розпоряджень Міністра Оборони України і Начальника Генерального штабу ЗС України направляти для проходження військової служби в зону проведення АТО не будуть.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#призов #весна #Хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...