• Головна
  • У Старокостянтинові влада планувала прийняти положення із розряду законів 16 січня
11:37, 14 березня 2015 р.

У Старокостянтинові влада планувала прийняти положення із розряду законів 16 січня

Мешканці Старокостянтинова відстояли свої права на мирні зібрання, бо місцева рада на виконкомі планувала затвердити документ із розряду так званих законів 16 січня «Про затвердження положення порядку організації та проведення у м.Старокостянтинові недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру».

Якби це положення прийняли, то проводити мирні зібрання у місті було майже неможливим. Положення передбачали:

1. Проведення масових заходів на території міста лише на підставі отриманого письмового погодження уповноваженого органу.
2. Розміщення інформації про проведення масового заходу у засобах масової інформації, об’єктах зовнішньої реклами, розповсюдження вказаної інформації іншими способами лише за умови отримання письмового погодження уповноваженого органу.
3. Подання письмового повідомлення до уповноваженого органу про проведення масового заходу не пізніше ніж за 10 днів (не враховуючи офіційні святкові дні) до дати проведення запланованого масового заходу.
4. Заборона у місцях проведення масових заходів встановлення малих архітектурних форм (в т.ч. палаток) та об’єктів зовнішньої реклами (в т.ч. будь-яких стендів, щитів, панно, прапорів, екранів, транспарантів, наклейок та ін.).
5. Заборона використання гучномовців та іншої звукопідсилюючої апаратури без спеціального погодження з уповноваженим органом.

Однак громадські активісти та політичні партії відстояли своє право, влаштувавши мітинг. Та ні міський голова, ані заступник до мітингарів не вийшли, через що ті були змушені завітати на засідання виконкому і переконувати очільників міста не приймати положень. Тож члени виконкому у повному складі проголосували за повну відміну положення.

Про це повідомляє портал Старокостянтинів небайдужий.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мітингарі #положення #проведення зібрань
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...