• Головна
  • В Україні планують запровадити систему електронного декларування майна держслужбовців
16:54, 17 березня 2015 р.

В Україні планують запровадити систему електронного декларування майна держслужбовців

Заступник міністра юстиції України Гія Гецадзе зустрівся з представниками Світового банку, ПРООН та Європейського Союзу. Йшлося про узгодження надання технічної допомоги в антикорупційній сфері, зокрема, в частині запровадження системи електронного декларування майна державних службовців. Про це повідомляє міністерство юстиції України.

- Нам важливо запровадити систему електронного декларування майна державних службовців як одного з найважливіших антикорупційних механізмів. Для цього нам варто зробити ряд важливих кроків. Серед них – надання професійної експертної допомоги, підготовка висококваліфікованих кадрів, в тому числі і в IT- сфері, та відповідна технічна допомога, - наголосив Гія Гецадзе.

За його словами, на часі - розробка програмного забезпечення електронного ресурсу для подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та розробка форми відповідної декларації.

Заступник міністра юстиції вважає, що в майбутньому дана система стане реальним механізмом контролю суспільства над державними службовцями: так, послуговуючись інформацією з цих баз даних, представники громадянського суспільства та засобів масової інформації зможуть мати більше інформації про чиновників, отже, бачити реальну картину та робити на її основі аналіз та розслідування.

Інформація та фото міністерства юстиції України. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#декларування #майна #нововведення #запровадження
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...