
13:26, 21 березня 2015 р.
У Кам’янці-Подільському проїзд у маршрутках підвищили до 3,50 грн
У неділю, 22 березня, проїзд у кам’янецьких маршрутках зросте і коштуватимете вже 3, 50 грн. Про це повідомляють у Кам’янець-Подільській міській раді.
- Над питанням обґрунтування затвердженої ціни впродовж трьох днів працювали представники міської ради, громадськості та перевізників. Попри те, що водії наполягали на тарифі у розмірі 4 грн. зробивши економічні розрахунки працівники Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста винесли на затвердження 3,50 грн, - йдеться у повідомленні.
Тепер якість обслуговувань пасажирських перевезень будуть відстежувати громадські активісти, які увійшли до складу робочої групи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:07
6 лютого
Наявність плюсів та мінусів обмінників криптовалют
Новини компаній
13:00
5 лютого
Shifton Field Service у Хмельницькому: коли виїзний сервіс працює швидко, рівно і прогнозовано
Новини компаній
11:18
3 лютого
ТОП новини
Оголошення
21:26, 1 лютого
16:45, 26 січня
07:52, 1 лютого