• Головна
  • Антимонопольний комітет взявся регулювати вартість хліба на Хмельниччині
11:29, 23 березня 2015 р.

Антимонопольний комітет взявся регулювати вартість хліба на Хмельниччині

Десять підприємств Хмельниччини, які займаються виробництвом хлібобулочних виробів, мають привести ціни на хліб до економічно обґрунтованого рівня. Про це повідомляє Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України.

- Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України у зв’язку з ситуацією, що склалася на ринку хліба та хлібобулочних виробів області, внесло 10 суб’єктам господарювання обов’язкові для розгляду рекомендації щодо приведення цін на хліб та хлібобулочні вироби до економічно обґрунтованого рівня, - йдеться у повідомленні.

У січні-березні цього року ціни на борошно в середньому зросли на 23%, а середні роздрібні ціни на хліб з борошна І ґатунку та хліб житній -  на 24,5%.

- Зростання цін на хліб та хлібобулочні вироби в окремих випадках може бути пов'язане з діями суб'єктів господарювання, які мають ознаки монопольного становища на ринку оптової реалізації хліба та хлібобулочних виробів. Рекомендації отримали  ТОВ «ТД «Хмельницькхліб», ДП «Проскурів-хліб», ПП «Добрий хліб», ПАТ Кам’янець-Подільський «Хлібокомбінат», ТОВ «Агробізнес», ПП Білявець О.П., ПАТ «Славутський хлібозавод», ЗАТ «Ізяславський хлібозавод», ТОВ «Товтри», ФОП Бідюк В.Ф., - повідомляє комітет.

Про результати розгляду рекомендацій суб’єкти господарювання повинні повідомити територіальне відділення у десятиденний термін з дня їх отримання.

У разі невиконання вимог рекомендацій у зазначений строк відносно порушників законодавства про захист економічної конкуренції будуть розпочаті справи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вартість #хліб #Хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...