
пам'ять
13:04, 16 квітня 2015 р.
У Кам’янці-Подільському попрощалися із кіборгом Русланом Коношенком
пам'ять
На колінах та з квітами проводжали кам’янчани сьогодні у останню путь загиблого земляка Руслана Коношенка. Про повідомляє Кам’янець-Подільська міська рада.
- Декілька місяців надії на те, що кам’янецький Герой живий, не виправдалися.
Приїхали провести загиблого Руслана його побратими, з якими він віддано та мужньо утримував оборону терміналів аеропорту. Враховуючи, що міський голова перебуває у відрядженні, вшанувати пам'ять Героя прийшли заступники мера Василь Сукач, Сергій Бабій, депутати міськради, голови громадських організацій, військові, небайдужі кам’янчани, - йдеться у повідомленні.
Останній спочинок герой знайшов на Алеї Слави, і був нагороджений посмертно відзнакою мера «За заслуги перед міською громадою».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:50
10 березня
14:21
9 березня
14:06
9 березня
ТОП новини
Оголошення
10:08, 2 березня
86
05:28, 8 березня
13:24, 1 березня
18:53, 2 березня
09:00, 2 березня
32