• Головна
  • Школи вперше обирали підручники для учнів
12:56, 15 травня 2015 р.

Школи вперше обирали підручники для учнів

13 травня Міністерство освіти і науки України в онлайн-режимі розкрило результати конкурсу підручників для 4-х і 7-х класів, які вперше обирали школи.

Такий механізм відбору має забезпечити кращі підручники для дітей і прозорість відбору, вважає Юрій Кононенко, директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН. Цей пілотний, експериментальний проект є необхідним кроком в українській освіті, заявив Олександр Афонін, президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів. «Сподіваємося, що врешті-решт влада зможе вишукати кошти, аби в цьому році було забезпечено видання підручників для дітей 4-х і 7-х класів. Тоді всі книги, які були обрані вчителями, будуть запропоновані видавництвам, що представляли ці підручники, для видруку за певного розміру державної дотації», – зазначив він.

Результати конкурсу зведені у форматі двох таблиць – окремо для 4-го та 7-го класів. Обидва звіти містять результати вибору по кожній школі, яка взяла участь в конкурсі підручників. Всі результати конкурсного відбору підручників були нотаріально завірені та оприлюднені на сайті Міністерства освіти і науки. Триває підрахунок паперових форм з мокрою печаткою, які школи надсилали разом із електронним відбором підручників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта в Україні #шкільні підручини #учні 4-х та 7-х класів #Міністерство освіти України #нові підручники
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...