• Головна
  • В Україні продовжує формуватись антикорупційне агенство
14:07, 17 травня 2015 р.

В Україні продовжує формуватись антикорупційне агенство

Сьогодні ініціативні збори обрали представників від громадських організацій до складу конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції.

На ініціативних зборах було вибрано 4 кандидатів: Романа Верешу, Олега Самуся, Віктора Шлінчака та Олександра Ружицького.

Як зазначив голова ініціативних зборів - заступник міністра Кабінету Міністрів Роман Греба, всього було подано 51 заявку від громадських організацій. У цілому було заявлено 19 кандидатів для участі в голосуванні до складу конкурсної комісії, яке проводилося прозоро і публічно.

Греба нагадав, що до складу конкурсної комісії входитимуть 8 кандидатів: 4 від громадських організацій і по одному від Президента, Верховної Ради, уряду та Національного агентства з питань державної служби. Саме вони й обиратимуть 5 членів Національного агентства з питань запобігання корупції.

Подати заявки на конкурс з відбору кандидатів на посади членів агентства може кожен, хто має вищу освіту і старше 35 років. Членів Нацагентства обиратимуться на 4 роки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#антикорупційне агенство #ініціативні збори #конкурсна комісія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...