• Головна
  • Великий бізнес Хмельниччини сплатив більше 60 мільйонів податку
11:15, 19 травня 2015 р.

Великий бізнес Хмельниччини сплатив більше 60 мільйонів податку

З початку року до бюджетів усіх рівнів підприємства Хмельниччини, які належать до великих платників, перерахували 153,9 мільйона податкових платежів.

Як зазначають фахівці регіонального представництва фіскальної служби, 20 відсотків від загальної суми надходжень до державного бюджету з Хмельницької області за підсумками чотирьох місяців надійшло від великого бізнесу. При цьому ним сплачено більше 60 мільйонів гривень податку на додану вартість, що свідчить про чималі виробничі потужності.

Для регіональної економіки також досить важливою є галузева спрямованість і вплив на насиченість товарами, який здійснюють великі платників податків краю. У сегменті ринку ця категорія бізнесу домінує у виробництві продукції, яка є вкрай важливою для соціально-економічного розвитку. Це передусім виробництво цементу, металевих та залізобетонних конструкцій, трансформаторів, керамічної санітарно-технічної продукції, килимів, тари, солоду, масла та сиру. Важливою є також участь великого бізнесу розподіленні електроенергії та газу, післяурожайній діяльності. 

«Великий бізнес Хмельниччини є системним лідером на наповненні державної скарбниці. Саме завдяки активній позиції керівників переважної більшості підприємств щодо винятково легальної та високої зарплати працівників, місцеві бюджети мають не лише значні суми надходжень з податку на доходи фізичних осіб, але й трудові колективи отримують високу соціальну захищеність, здійснюють значну волонтерську підтримку», - зазначає керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Мар'ян Зеленецький.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#великий бізнес Хмельниччини #податки #галузева спрямованість
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...