• Головна
  • Встановлення безкоштовних лічильників для населення
12:21, 19 травня 2015 р.

Встановлення безкоштовних лічильників для населення

Згідно із чинним законодавством, суб’єкти господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, тобто ПАТ «Хмельницькгаз» та ПАТ «Шепетівкагаз», зобов’язані безкоштовно забезпечити встановлення лічильників газу для населення, що проживає у квартирах та приватних будинках, в яких газ використовується:

- комплексно, у тому числі для опалення, – до 1 січня 2012 року;

- для підігріву води та приготування їжі – до 1 січня 2016 року;

- тільки для приготування їжі – до 1 січня 2018 року.

«Сьогодні не усі споживачі проінформовані про те, що їм безкоштовно встановлять лічильники газу. Вони несуть зайві додаткові витрати на придбання
лічильника та його встановлення. Проте слід зауважити, що це не відбудеться одночасно для усіх споживачів, ПАТ «Хмельницькгаз» та ПАТ «Шепетівкагаз» здійснюють встановлення лічильників газу згідно із графіками, розробленими до кінця 2015 року» - прокоментував голова відділення Віталій Олуйко.

 З 1 травня кількість бажаючих встановити лічильники лише на одну газову  плиту становить понад вісім з половиною тисяч осіб.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лічильники на газ #встановлення лічильників на газ #безкоштовне встановлення лічильників #ПАТ «Хмельницькгаз» #ПАТ «Шепетівкагаз»
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...