• Головна
  • На території Хмельницької області хочуть побудувати електростанцію на соломі
09:21, 11 червня 2015 р.

На території Хмельницької області хочуть побудувати електростанцію на соломі

Реалізацію інвестиційного проекту зі спорудження електростанції на території Хмельницької області сьогодні обговорили на зустрічі з представниками компанії HYDROMIST VENTURES LTD (Кіпр) голова облдержадміністрації Михайло Загородний та голова обласної ради Іван Гончар, повідомляється на сайті Хмельницької ОДА

Особливістю даної електростанції є те, що для виробництва електроенергії вона використовуватиме солому. Розглядається можливість реалізації цього проекту на території Хмельницького району.За словами інвесторів, в Україні виробляється велика кількість біомаси, що може бути використана в цьому проекті. Іноземці переконують, що 13% потреби в електроенергії може бути забезпечено а рахунок спалення біомас.

Планується спорудження електростанції виробничою потужністю 44 МВт з виробництва електроенергії з використанням поновлюваних джерел (біомаси) електроенергії в Хмельницькій області. Впровадження проекту створить близько 120 нових робочих місць. Відходи від згоряння соломи можуть бути використані для переробки на добрива. 
Генеральним підрядником та партнером із будівництва біоелектростанції буде Данська компанія Burmeister Wain Scandinavian Contractors. 

Аналогічний проект цієї ж компанії вже був завершений в 2014 році у Великобританії та показав значні переваги використання біомаси над іншими видами поновлюваних джерел електроенергії. 

Голова адміністрації Михайло Загородний окреслив напрямки інвестиційних проектів, у яких зацікавлена Хмельниччина. А також зазначив: "Ми готові запросити фермерів області, аби посприяти тому, щоб інвестори напряму домовлялися з ними та обговорювати деталі співпраці".

Для реалізації проекту планується залучення коштів в розмірі 175 млн. Євро від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), Багатосторонньої агенції з гарантій інвестицій (БАГІ), приватних інвесторів з Великої Британії та Ірландії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інвесиції в економіку міста #нова електростанція #електорстанція на соломі #солома від фермерів #зустріч із керівництвом області #іноземні інвестори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...