• Головна
  • Музей історії міста представив колекцію іудаїки на міжнародній науковій конференції у Львові
11:11, 16 червня 2015 р.

Музей історії міста представив колекцію іудаїки на міжнародній науковій конференції у Львові

З 8 до 10 червня у Львові відбувалась міжнародна конференція «Львів: єврейська спадщина. Вчення та устрій громади крізь віки» У роботі конференції взяли участь і представники музею історії міста Хмельницького.

Основною метою організації цієї конференції стала нагальна потреба сучасних науковців, музейників, представників культури і релігії у вивченні єврейсько-українсько-польських взаємовідносин. Актуальність історичних та культурологічних аспектів відносин між єврейською, українською та польською націями в Україні та й, зокрема, на території Галичини на сьогодні не зменшується.

На конференції обговорювалися теми, пов′язані з життям та устроєм єврейської громади в контексті взаємовідносин з неєврейським суспільством; україно-єврейські міжетнічні культурні взаємовідносини; іудаїка та єврейське мистецтво в Україні; єврейська культура, релігійна та обрядова традиція тощо.

Музей історії міста Хмельницького, запрошений на міжнародну конференцію у Львові, представляв власну музейну колекцію іудаїки. По завершенні конференції за її матеріалами буде видано збірник тез з фаховими доповідями експертів у цій сфері, також цей збірник буде опублікований у веб-просторі в мережі Інтернет.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міжнародна конференція #іудаїзм #Хмельницький музей історії міста
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...