• Головна
  • Воркшоп «Українська партнерська програма 2020: перезавантаження» за участі представників з Хмельниччини
12:22, 17 червня 2015 р.

Воркшоп «Українська партнерська програма 2020: перезавантаження» за участі представників з Хмельниччини

11-12 червня 2015 року представники Хмельницької облдержадміністрації взяли участь у воркшопі «Українська партнерська програма 2020: перезавантаження», проведеного у м. Київ в рамках Програми Федерального міністерства економіки і енергетики «Fit for Partnership with Germany» проекту GIZ за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, повідомляє ХОДА.

Ця Програма є інструментом підтримки зовнішньоекономічних відносин між Україною та Німеччиною. Шляхом стажувань у Німеччині Програма сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки через встановлення ділових відносин з німецькими партнерами, підвищенню конкурентоспроможності вітчизняних підприємств та їх готовності до співпраці через набуття українськими менеджерами нових компетенцій.

До участі у заході запрошено представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, проекту GIZ, регіональних партнерських платформ, регіональних робочих груп Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва, партнерських організацій, тренінгових і консалтингових компаній, випускників проекту GIZ, в тому числі менеджерів Хмельниччини.

Відкриваючи захід, Гідо Райнш, керівник проектів GIZ, наголосив на необхідності визначення стратегічного бачення і можливостей моделі розвитку української партнерської програми на період до 2020 року і узгодження нового формату її взаємодії з проектом GIZ.

Марія Хоменко, заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі Хмельницької облдержадміністрації, презентувала результати роботи Хмельницької партнерської платформи за 2013-2015 роки.

За результатами воркшопу учасники розробили конкретні пропозицій за моделлю української партнерської програми як інструменту підтримки зовнішньоекономічної діяльності українського бізнесу та соціально-економічного розвитку регіонів.

Воркшоп «Українська партнерська програма 2020: перезавантаження» за участі представників з Хмельниччини (фото) - фото 1

Воркшоп «Українська партнерська програма 2020: перезавантаження» за участі представників з Хмельниччини (фото) - фото 1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Воркшоп #«Українська партнерська програма 2020: перезавантаження» #українсько-німецькі відносини #обговорення економічної співпраці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...