• Головна
  • Стан ядерної безпеки на ХАЕС відповідає стандартам
14:27, 19 червня 2015 р.

Стан ядерної безпеки на ХАЕС відповідає стандартам

Стан ядерної безпеки на Хмельницькій АЕС відповідає встановленим вимогам та міжнародним стандартам. Такий висновок зроблено комісією ДП «НАЕК «Енергоатом», яка з 15 по 18 червня  цього року перевіряла поточний стан ядерної безпеки у ВП ХАЕС

До складу комісії входили фахівці Рівненської, Запорізької АЕС та представники ДП «НАЕК «Енергоатом» на чолі з директором департаменту з відомчого нагляду за безпекою Олександром Богуном.

Під час роботи комісією було перевірено виконання вимог нормативної та експлуатаційної  документації, умов ліцензій та окремих дозволів на експлуатацію енергоблоків. Значну увагу перевіряючі приділили питанням забезпечення безпечної експлуатації ядерного палива та виконанню заходів із запобігання потрапляння у внутрішній простір першого контуру сторонніх предметів при здійсненні ремонтних робіт.

Детально розглянули представники комісії і результати проведення дослідної експлуатації маневрового режиму регулювання потужності на енергоблоці №2 ХАЕС, відзначаючи високий професійний рівень персоналу атомної станції. 

Загалом, було здійснено перевірку стану ядерної безпеки та оцінено ті напрацювання з даного напрямку роботи, які були здійснені протягом двох років у ВП ХАЕС. 

За словами голови комісії Олександра Богуна, високий рівень стану ядерної безпеки на Хмельницькій АЕС- результат колективної та злагодженої праці атомників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хаес #безпека електростанцій #ядерна безпека
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...