• Головна
  • Що робити із субсидіями та нелегальними перевізниками обговорювали на черговому засіданні колегії облдержадміністрації
19:03, 2 липня 2015 р.

Що робити із субсидіями та нелегальними перевізниками обговорювали на черговому засіданні колегії облдержадміністрації

1 липня відбулося засідання розширеної колегії облдержадміністрації, яке провів голова ОДА Михайло Загородний. Серед питань до розгляду виокремили два найголовніших:
- про стан організації роботи щодо призначення житлових субсидій в області;
- про стан пасажирських перевезень на приміських та міжміських маршрутах загального користування.

Щодо призначення житлових субсидій членів колегії поінформував заступник директора Департаменту соціального захисту населення ОДА Микола Дідик. Він зазначив, що станом на 25 червня цього року за субсидіями звернулося 43 тисячі 400 сімей. Їхня кількість щораз збільшується, адже ріст тарифів і цін ставить громадян на межу виживання. та й сама програма призначення пільг за 20 років свого існування реформувалася кожен рік, а деколи й по кілька разів, повідомляє 33 канал.

Про стан пасажирських перевезень на приміських та міжміських маршрутах загального користування поінформував начальник управління інфраструктури та туризму обласної державної адміністрації Олег Гуменний.

За його словами, автобусний парк області нараховує 1,5 тисячі транспортних засобів, які обслуговують автобусні маршрути загального користування. Більше половини приміських та міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутів обслуговуються приватними підприємцями, решта – закріплені за автотранспортними підприємствами. Зареєстровано 284 автомобільних перевізники, з яких 253 – приватні особи-підприємці. Маршрутна мережа області нараховує 963 автобусних маршрути, з яких 87 міжобласних, 472 – приміських та 404 міжміських внутрішньообласних автобусних маршрути загального користування. За січень-травень цього року послугами пасажирського транспорту скористалося 46,9 мільйона пасажирів.

На сьогодні, як зауважив Олег Гуменний, у сфері пасажирських перевезень актуальним є попередження діяльності та виведення з ринку пасажирських перевезень автомобільних перевізників, які здійснюють свою діяльність поза межами правового поля, так званих «нелегалів». Мобільними робочими групами у складі представників управлінь Укртрансінспекції, УМВС, Головного управління Державної фіскальної служби та громадських організацій проведено 121 спільний рейд, під час яких перевірено 236 транспортних засобів «нелегалів». Як результат, на нелегальних перевізників складено 188 актів та 49 адміністративних протоколів, винесено 89 постанов про застосування адміністративно-господарських штрафів на загальну суму 92470,0 гривень. Особлива увага при здійснення державного контролю рейдових планових, позапланових перевірок приділялася технічному стану автобусів, проведенню щозмінного передрейсового огляду водіїв, транспортних засобів і дотримання визначеного режиму праці та відпочинку водіїв.

Велика проблема спостерігається й з відшкодуванням легальним перевізникам коштів за пільговиків, адже з 2011 року розмір субвенцій залишається на сталому рівні, а через ріст цін зростають і борги влади перед перевізниками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#колегія облдержадміністрації #обласні чиновники #надання субсидій #нелегальні перевізники
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...