• Головна
  • Обласний воєнний комісар Сергій Присяжнюк розповів про виконання мобілізаційних завдань
09:25, 3 липня 2015 р.

Обласний воєнний комісар Сергій Присяжнюк розповів про виконання мобілізаційних завдань

В Україні 19 червня стартувала шоста хвиля мобілізації. Вона триватиме 60 днів. Як повідомив на нараді у голови облдержадміністрації Михайла Загородного обласний воєнний комісар, полковник Сергій Присяжнюк, за підсумками виконання завдань п'ятої хвилі мобілізації наша область зайняла в країні друге місце.

Як і раніше, мобілізовуватимуть військовозобов'язаних, віком від 20 до 60 років, які проходили військову службу. Мобілізації не підлягають тимчасово непридатні за станом здоров’я, доглядачі осіб, які є недієздатними, студенти й аспіранти денної форми навчання, а також батьки з трьома і більше неповнолітніми дітьми.

«Впродовж чергової хвилі мобілізації ми маємо призивати майже 2 тисячі чоловіків, з них 105 офіцерів», - сказав Сергій Олександрович. Проте, одразу в зону АТО нікого не відправлять. Спочатку новобранці пройдуть підготовку протягом 45 днів. Лише після цього рівень їх підготовки оцінять і розприділять на бойові завдання. Відправка команд розпочнеться 9 липня і триватиме 10 днів.

Під час п’ятої хвилі мобілізації до лав збройних сил було мобілізовано понад 1300 чоловік, з них 130 офіцерів та 20 одиниць техніки.

Відправка команд почнеться 9 липня і триватиме десять днів. Воєнком підкреслив, що в зону АТО одразу нікого не відправлять. Спочатку новобранці поїдуть у навчальні центри, де пройдуть підготовку впродовж 45 днів. Після бойового злагодження рівень їхньої підготовки оцінять і за результатами цієї оцінки розприділятимуть на завдання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мобілізація #6 хвиля мобілізації #військова служба #призов до війська #обласний військовий комісар #Сергій Присяжнюк #завдання мобілізації
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...