• Хмельницькі спортсмени вибороли 3 медалі на всеукраїнських змаганнях зі змішаних єдиноборств
18:18, 3 липня 2015 р.

27-28 червня поточного року в місті Березне Рівненської області відбувся Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА пам’яті Героя України Івана Городнюка.

У змаганнях брали участь бійці змішаних єдиноборств ММА західних областей нашої держави. Відбіркові поєдинки проходили у залі боротьби місцевого спортивного комплексу, а фінальні – на центральній площі міста у програмі святкування Дня Конституції України.

Гідно представили Хмельниччину на цих змаганнях троє подолян, – всі зійшовши на п’єдестал:
- у ваговій категорії до 70,3 кг вікової групи 16-17 років впевнено переміг своїх суперників Назар Черняк і став переможцем;
- серед дорослих найсильнішим бійцем у ваговій категорії до 77,1 кг заслужено став Павло Рубан, впевнено дістався фіналу та в бою за І місце вже в першому раунді переміг больовим прийомом свого візаві;
- у ваговій категорії до 70,3 кг третє місце, поступившись лише фіналісту посів Володимир Панасюк.

Хмельницькі спортсмени вибороли 3 медалі на всеукраїнських змаганнях зі змішаних єдиноборств, фото-1
#ДЮСШ "Динамо" #всеукраїнський турнір #змішані єдиноборства #ММА #хмельницькі бійці