• Головна
  • Розпочалася виробнича практика на Хмельницькій АЕС
16:07, 5 липня 2015 р.

Розпочалася виробнича практика на Хмельницькій АЕС

Відповідно до домовленостей, 16 майбутніх атомників, а поки що студентів 3-го курсу теплоенергетичного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» проходять виробничу практику в реакторному та турбінному цехах  Хмельницької АЕС. 

Практика студентів є невід’ємною складовою вищої освітньо-професійної програми підготовки фахівців в галузі атомної енергетики. Під час проходження виробничої практики студенти мають можливість закріпити теоретичні знання, отримані за час навчання, набути практичні навички, оволодіти сучасними методами та формами організації праці на Хмельницькій АЕС.

Для багатьох з них місто Нетішин це рідне місто, а Хмельницька АЕС – підприємство де працюють їх батьки. Формуванню професійних традицій сприяє відповідне середовище життя у місті - супутнику Хмельницької АЕС. 

Практика для студентів це досвід для подальшого навчання та можливість познайомитись з виробництвом віч у вічі,  можливість спробувати щось нове, отримати досвід чи просто дізнатись більше, як це все працює. Хмельницька АЕС і є тією ниткою, яка поєднує бажання навчатись, вдосконалюватись та отримати професію атомника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Хмельницька АЕС #виробнича практика #пркатика на ХАЕС
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...