• Головна
  • Хмельницька обласна рада та держадміністрація у рейтингу найзакритіших в Україні
09:09, 7 липня 2015 р.

Хмельницька обласна рада та держадміністрація у рейтингу найзакритіших в Україні

Найбільш закритими в Україні виявилися сайти Хмельницької та Чернівецької облдержадміністрацій, повідомляє PRESS-ЦЕНТР з посиланням на Інститут розвитку регіональної преси.

Аналіз сайтів на предмет відкритості в Україні провели вперше. Усього їх було перевірено 49. Це сайти обласних рад та держадміністрацій. Фахівці ІРРП з’ясовували, наскільки повно та доступно представлена наявна інформація про діяльність влади на сайтах. Адже рівень висвітлення діяльності вказаних структур показує на рівень їх відкритості до людей і бажанні взаємодіяти з населенням.

Дані показали, що Чернівецька облдержадміністрація оприлюднює тільки 25% необхідної інформації, Хмельницька – близько 26%, Тернопільська – майже 27%, Волинська – 28%. І ці сайти – найбільш закриті в Україні. Відповідно, займають останні місця у рейтингу. Лідерами у Західній Україні за рівнем відкритості стали сайти Рівненської та Закарпатської облдержадміністрацій, які зайняли третє та четверте місця в Україні. Рівень їхньої відкритості сягає майже 61%. А ось сайт Львівської облради став першим в Україні за рівнем відкритості, хоча вона й сягає тут лише понад 53%. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#обласна рада #Хмельницька держадміністарція #рейтинг відкритості влади #інформація на сайті
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...