• Головна
  • Як боротись із нелегальними перевізниками?
19:27, 8 липня 2015 р.

Як боротись із нелегальними перевізниками?

За інформацією фіскальної служби області приватні пасажирські перевезення залишаються найбільш враженою сферою, де має місце тіньова зайнятість працюючих. Як результат, кількість виявлених в області офіційно неоформлених найманих працівників уже становить майже 50 осіб.

Загалом на Хмельниччині у ході перевірок за перше півріччя виявлено 960 громадян, які не були оформлені на роботу згідно вимог законодавства працедавцями. А у 65 несумлінних роботодавців зафіксовано факти виплати заробітної плати та інших доходів з порушенням вимог податкового законодавства.

«Очевидно, що для вирішення проблеми тіньової зайнятості населення та виплати зарплати «у конвертах» потрібен комплекс системних заходів. Зокрема, реальний вплив на позитивний розвиток ситуації матимуть законодавці зміни, які зменшують навантаження на фонд оплати праці, породжують здорову виробничу конкуренцію. По-друге, змушують роботодавців чесно платити найманим робітникам зароблені гривні і активні дії представників громадянського суспільства, які сьогодні виконують волонтерські функції у найширшому розумінні цього слова», –  зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Хмельницькій області В'ячеслав Семенюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нелегальні перевізники #тіньовий бізнес #наймані працівники #чинне законодавство #порушення закону #відмивання грошей
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...