Страхуванням майна зараз користується дуже багато людей. Популярність цього виду страхування зрозуміла, адже не можна передбачити неприємні ситуації, які можуть статися з майновим надбанням. Постійно є ризик, наприклад, що майно буде затоплене сусідом з верхнього поверху, згорить, або потрапить ще в якусь халепу, саме тому страхування домашнього майна є дуже важливим.

Компанія «Юнісон страхування» надає услуги зі страхування домашнього майна. Перевагами страхування квартири з майном можна назвати наступні:

  • страхувати майнові надбання можуть не тільки власники, але ще й співвласники чи, навіть, орендарі;
  • до всіх категорій майна застосований усереднений тариф;
  • спрощений механізм визначення ціни страхування;
  • страхові послуги без попереднього огляду та опису домашнього майна;
  • непотрібність вносити до страхового договору ніякі зміни при приданні нового майна;
  • повна страховка за вигідною ціною;
  • можливість відшкодування причинених вашому майну протиправних дій, що причинили треті особи.

Велика кількість автомобілів на дорозі спричиняє велику небезпеку як один для одного, так і для пішоходів. Цим аргументується велика популярність страхування каско серед автомобілістів. Згідно страховому договору «КАСКО» страхова компанія відшкодовує заподіяні застрахованому автомобілю збитки. Наша компанія «Юнісон страхування» пропонує три варіанти «КАСКО»:

  • «КАСКО-ЕКОНОМ» невисока фіксована сума страховки – 1950 грн, також фіксована сума виплат -50000 гривень, що не залежать оціночної страхової вартості вашого авто; виплата в повному обсязі без підрахунку коефіцієнту пропорційності та без урахування зносу автомобіля. Застраховуються лише автомобілі з оціночною вартістю не більше 500000 грн та старше 5-7 років (в залежності від країни-виробника);
  • «КАСКО БЕЗ УГОНУ» страхування авто від неприємних ушкоджень незалежно від їх природи, за умови не прийняття страховки угону, вартість цього поліса набагато нижча традиційного «КАСКО», двічі за термін дії поліса відшкодовується пошкоджені скляні поверхні, услуги асистанс для застрахованого авто (заміна колеса, палива, пуск двигуна, доставка транспортного засобу до місця ремонту) страхування оформлюється лише за умови виплати пошкоджень (угон не враховується);
  • «ПОВНЕ КАСКО» - найповніший пакет, що включає в себе найширший спектр страхового покриття включаючи випадки угону авто.

Подробиці дізнайтеся на сайті «Юнісон страхування». На сторінках сайту компанії в он-лайн режимі ви можете замовити консультацію, або оформити страхування.