• Головна
  • Хмельницькі бібліотекарі знаються на піарі
19:13, 9 липня 2015 р.

Хмельницькі бібліотекарі знаються на піарі

За результатами Всеукраїнського конкурсу «Регіональні піар-офіси сучасних бібліотек» команда Хмельницького стала найкращим піар-офісом України. Оголошення результатів відбулося 2 липня у Києві під час підсумкового семінару для обміну досвідом за проектом регіональних піар-офісів сучасних бібліотек.

Тамара Козицька, керівник Хмельницького піар-офісу сучасних бібліотек, директор Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи розповідає: «Три весняних конкурсних місяці проекту бібліотеки-учасниці працювали над розробленим медіа планом. Завданням було – регулярна співпраця з журналістами для висвітлення послуг та ініціатив сучасних бібліотек, які сприяють соціально-економічному розвитку громади, спрямовані на пост-конфліктне гуртування громад і налагодження суспільного діалогу, цільові послуги для внутрішньо переміщених осіб і постраждалих унаслідок конфлікту на сході країни та інші.

Хочеться подякувати всім журналістам, які працювали разом з нами у проекті, а також професійній, технологічно грамотній команді бібліотекарів. Лише спільними зусиллями та злагодженою працею ми вибороли перемогу у сильних суперників, адже Закарпаття та Чернігівшина, які посіли 2 і 3 місце, вражали своєю креативністю та здобутками».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бібліотеки Хмельницького #регіональні піар-офіси сучасних бібліотек #перемога у конкурсі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...