• Головна
  • Рятувальники та ветеринари вчилися ліквідовувати наслідки африканської чуми свиней (ФОТО)
18:54, 15 липня 2015 р.

Рятувальники та ветеринари вчилися ліквідовувати наслідки африканської чуми свиней (ФОТО)

Впродовж тижня у всіх районах області рятувальники спільно із ветеринарами взяли участь у навчаннях із питань реагування на надзвичайні ситуації пов’язані з захворюванням сільськогосподарських тварин на африканську чуму свиней.

Під час тренувань були відпрацьовані практичні дії з питань збору та утилізації заражених тварин, спеціальної та санітарної обробки особового складу задіяного під час проведення робіт, а також розгортання дезінфекційних пропускних пунктів. Крім того, було підготовлено до застосування за призначенням засоби спеціальної обробки для дезінфекції місцевості, об’єктів, приміщень, де утримувалась худоба, техніки на пунктах карантинного контролю.

Рятувальники та ветеринари вчилися ліквідовувати наслідки африканської чуми свиней (ФОТО) (фото) - фото 1

Рятувальники та ветеринари вчилися ліквідовувати наслідки африканської чуми свиней (ФОТО) (фото) - фото 1Зазначимо, що африканська чума є однією із найбільш небезпечних хвороб свиней, що характеризується високою смертністю тварин. Для блокування розповсюдження вірусу обов’язково запроваджується спеціальний режим для свиногосподарств, проводяться моніторингові та діагностичні дослідження, організовуються профілактичні та ліквідаційні заходи, а також торговельні обмеження.

Рятувальники та ветеринари вчилися ліквідовувати наслідки африканської чуми свиней (ФОТО) (фото) - фото 2

Рятувальники та ветеринари вчилися ліквідовувати наслідки африканської чуми свиней (ФОТО) (фото) - фото 2


Для людини вірус африканської чуми свиней не становить небезпеки. Але, забруднившись матеріалом від хворої, загиблої чи забитої свині, людина може перенести заразу на іншу територію, де є сприйнятливі тварини. У то й же час, збудник хвороби тривалий час може зберігати свою життєздатність поза організмом.

Рятувальники та ветеринари вчилися ліквідовувати наслідки африканської чуми свиней (ФОТО), фото-3

Нещодавно українську громадскість було повідомлено про поширення вірусу африканської чуми свиней у Київській, Житомирській та сусідній Рівненській області. Зазначається, що ситуація знаходиться під постійним контролем головних управлінь ветеринарної медицини у цих регіонах, але існує ймовірність виявлення цієї недуги і на Хмельниччині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рятувальники #ветеринари #заходи протиепідемічного режиму #африканська чума свиней
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...