• Головна
  • В області заговорили про модернізацію Державної служби зайнятості
14:28, 17 липня 2015 р.

В області заговорили про модернізацію Державної служби зайнятості

Нещодавно відбулася робоча зустріч Голови Державної служби зайнятості Ярослава Кашуби з головою Хмельницької обласної державної адміністрації Михайлом Загородним. Посадовці вирішували створення філії Центру професійної освіти для збалансування попиту та пропозиції робочої сили.

На зустрічі Ярослав Кашуба говорив про впровадження нових підходів в діяльності Державної служби зайнятості та її реформування в Національну агенцію зайнятості виходячи із європейського досвіду та із застосуванням найкращих світових моделей служб зайнятості, про необхідність змін у підходах в роботі із зареєстрованими безробітними. Модернізація служби зайнятості є тим необхідним чинником, який готовий реагувати на сучасні виклики ринку праці.

На часі запровадження ряду проектів та інновацій, покликаних зробити службу зайнятості ближчою до шукачів роботи і роботодавців. Ярослав Кашуба зазначив, що вперше в Україні державні установи та громадські організації об'єднали зусилля для вирішення одного з найгостріших соціальних питань - працевлаштування інвалідів та учасників АТО і підписали відповідний Меморандум про співпрацю.

З метою зменшення існуючого дисбалансу між попитом та пропозицією робочої сили на ринку праці Ярослав Кашуба і Михайло Загородний домовилися про створення філії Центру професійної освіти ДСЗ з використанням наявних в регіоні закладів ПТНЗ. 

Голова Хмельницької обласної державної адміністрації Михайло Загородний зазначив, що сьогодні в області гостро стоїть питання посилення ролі соціальних партнерів та служби зайнятості щодо реалізації активної політики зайнятості населення, удосконалення законодавчої бази, розширення напрямків співпраці з роботодавцями та соціальними партнерами, сприяння зайнятості вимушеним переселенцям та демобілізованим громадянам, в тому числі учасників АТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Державний центр зайнятості #працевлаштування #безробіття #модернізація центру зайнятості у Хмельницькому #робоча нарада #Михайло Загородний #Ярослав Кашуба
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...