• Головна
  • Митниця та її суміжні служби у Хмельницькому працюють за принципом «єдиного офісу»
15:22, 18 липня 2015 р.

Митниця та її суміжні служби у Хмельницькому працюють за принципом «єдиного офісу»

За участю керівників Хмельницької митниці ДФС та державних контролюючих органів краю відбулась робоча зустріч з обговорення проблем оперативного забезпечення здійснення митного оформлення товарів за принципом «єдиного офісу».

Зокрема, розглядались питання розташування на постійній основі представників державних контролюючих органів області при всіх підрозділах митного оформлення митниці регіону та скорочення часу на проходження державних видів контролю.

У ході зустрічі було відзначено, що на сьогодні представники усіх державних контролюючих органів області розміщені при підрозділах митниці,  де відповідні товаропотоки потребують наявності цих структур.

Зокрема, на даний час синхронізовані графіки роботи підрозділів державних контролюючих органів та підрозділів митниці. Забезпечено оперативне здійснення контрольних функцій служб посадовими особами, розташованими при підрозділах митного оформлення, у позаробочий час та у вихідні, неробочі і святкові дні.

Учасники діалогу зійшлися на думці, що  розташування представників різних інстанцій за однією адресою дозволяє суттєво скоротити час на проходження державних видів контролю.
Також у ході розмови було відмічено, що, зважаючи на незначні обсяги підконтрольних товарів, при підрозділах митниці перебування на постійній основі представників інших державних контролюючих органів є нераціональним. Саме тому в разі переміщення таких товарів  передбачено оперативне прибуття зазначених представників до місця митного оформлення.

На завершення зустрічі сторони домовилися про подальше покращення співпраці між митницею та суміжними службами контролю, що сприятиме полегшенню та оперативності ведення зовнішньоторговельних операцій бізнес-спільноті Хмельниччини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#єдиний офіс #митниця хмельницького #дфс у хмельницькій області
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...