• Головна
  • У Хмельницькому створять юридичну громадську раду
13:38, 20 липня 2015 р.

У Хмельницькому створять юридичну громадську раду

Аби допомогти місцевій владі в реалізації реформ, окреслити найбільш ефективні шляхи у правовому полі та донести до хмельничан зміни в економічній та соціальних сферах ініційовано створення юридичної громадської ради. 

«Круглий стіл» представників юридичної громадськості щодо створення ради провели у Хмельницькій облдержадміністрації. Саме при ній і вирішено створити новий юридично-косультативний орган. Ініціативу голови облдержадміністрації підтримали знані в області правники Віталій Олуйко, Олег Омельчук, Дмитро Монастирський, Сергій Ткачук, Андрій Місяць, ряд інших юристів.

Особливий акцент зроблено на необхідності значної активізації роз’яснювальної роботи серед населення щодо формування об’єднаних територіальних громад, надання йому безоплатних юридичних послуг.

Основа мета діяльності юридичної групи – підготовка і лобіювання змін до чинного законодавства. Адже, як кажуть фахівці, без якісних законів неможливе впровадження дієвих реформ в країні. 

Як зазначив голова Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Віталій Олуйко: «Вперше нас – представників «юридичного цеху» – покликали в адміністрацію до співпраці».

Як зазначив суддя Апеляційного суду області Ігор Кобрін: «Важливо, щоб після цієї розмови, були зроблені конкретні практичні кроки з правової роботи серед подолян, щоб гарна ініціатива втілилася у життя».

Планується, що зазначений консультативно-дорадчий орган очолять начальник відділу з питань законотворчості та наукових експертиз Науково-дослідної частини Хмельницького університету управління та права Денис Монастирський та начальник юридичного відділу апарату облдержадміністрації Сергій Циц.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#юридична громадська рада #консультації юристів #Хмельницька ОДА #правова допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...