20:21, 4 серпня 2015 р.
У Хмельницькому затримано крадія з кладовищ
43-річний чоловік здійснив близько 100 крадіжок із кладовищ. Найбільше його цікавили алюмінієві лампадки, які він потім здавав як металобрухт.
Директор кладовища, яке розташоване у мікрорайоні Ракове, звернувся до працівників міліції Південно-Західного відділку. Він повідомив, що виявлено численні факти крадіжок алюмінієвих лампадок із гранітних пам’ятників.
За даними, що надала прес-служба УМВС в Хмельницькій області, зловмисником виявився безхатько. Вилучені з пам’ятників лампадки він здавав у пункти прийому металобрухту. Вартість однієї лампадки становить близько 600 гривень. За свої злочинні дії зловмиснику загрожує до 5 років обмеження або позбавлення волі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Касети для розсади: як вибрати та правильно використовувати?
Новини компаній
17:11
21 січня
16:00
20 січня
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...