• Головна
  • Чи можливо позбутися алкогольної залежності назавжди
Реклама
09:28, 5 серпня 2015 р.

Чи можливо позбутися алкогольної залежності назавжди

Реклама

Велика кількість клінік та медичних центрів пропонують лікування алкоголізму з використанням методик класичної терапії, кодування та груп анонімних алкоголіків. Ці методи лікування вже не раз піддавалися критиці за низьку ефективність і надзвичайно малий відсоток людей, що дійсно вирішили проблему алкоголізму назавжди.

Ще одна популярна в нашій країні методика позбутися алкозалежності - це сеанси гіпнотичного трансу. З одного боку, вплив на підсвідомість - це правильний шлях до позбавлення від залежності, з іншого - перебуваючи під гіпнозом, людина не може контролювати ситуацію і оцінювати події, тому велика ймовірність того, що невмілий фахівець може змінити особистість пацієнта та позбавити хворого будь-якої сили волі. У кращому випадку гіпноз виявляється просто неефективним і не робить ніякого впливу, в гіршому - відбувається свого роду зомбування і людина, відмовившись від алкоголю, виявляється неспроможною приймати рішення і жити повноцінним життям. Так чи інакше лікування алкоголізму без кодування, безумовно, більш привабливіше.

Вилікувати алкоголізм під силу кожному і робити це краще в реабілітаційному центрі з хорошою репутацією і великою кількістю відгуків. Краще всього, якщо вам порекомендує його людина, якій можна довіряти, однак, якщо ніхто з ваших знайомих не стикався з такою проблемою, отримати дані можна з інтернету. Чим більше інформації про реабілітаційний центр, в який ви хочете звернутися - тим краще, адже довіряти своє життя та здоров'я маловідомим організаціям небезпечно. 

Уже понад сорок років у США та багатьох інших країнах світу використовується унікальна без медикаментозна методика реабілітації людей, що страждають від залежностей, у тому числі від алкогольної та наркотичної. Під час програми лікування людина не піддається гіпнозу, не відвідує групи анонімних алкоголіків і не приймає сильнодіючі медичні препарати, проте результати, досягнуті під час реабілітаційного періоду, дійсно залишаються на все життя.

Під час реабілітації хворий усвідомлює цінність тверезого способу життя та можливих шляхів для успішного розвитку себе в різних сферах. Алкоголь перестає бути способом відходу від реальності, перетворюючись на найлютішого ворога на шляху до справжнього щастя, і бажання випити не з'являється навіть під час складних періодів. В Україні ця методика застосовується в реабілітаційному центрі "Нарконон", на рахунку якого вже багато людей, що назавжди позбавились згубного впливу алкоголю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...