• Головна
  • Сьогодні в зону проведення АТО поїхало ще 8 хмельничан (ФОТО)
16:50, 6 серпня 2015 р.

Сьогодні в зону проведення АТО поїхало ще 8 хмельничан (ФОТО)

Загалом з міста і Хмельницького району за період 6 хвилі мобілізації було відправлено 327 чоловік з них 40 офіцерів запасу.

Сьогодні в зону проведення АТО поїхало ще 8 хмельничан (ФОТО) (фото) - фото 1

Усі мобілізовані спочатку будуть перебувати у навчальних центрах і центрах перепідготовки. Надалі місце їхнього знаходження буде вирішуватись безпосередньо у військових частинах – про це розповів заступник військового комісара Хмельницького міського об’єднаного військового комісаріату підполковник Василь Нікітчук. 

Сьогодні в зону проведення АТО поїхало ще 8 хмельничан (ФОТО) (фото) - фото 2

Сьогодні в зону проведення АТО поїхало ще 8 хмельничан (ФОТО) (фото) - фото 2

 «Особливо під час 6 хвилі спостерігається таке явище як ухиляння. Непоодинокими є випадки, коли вже після проходження медичної комісії і усієї належної процедури громадянин просто не з’являються на відправку, - говорить підполковник Нікітчук В. І. -  а на осіб, які не прийшли на відправку військовий комісаріат подає відповідні документи у прокуратуру і підрозділи МВС, оскільки неявка у військкомат по бойових повістках тягне за собою кримінальну відповідальність».

Сьогодні в зону проведення АТО поїхало ще 8 хмельничан (ФОТО) (фото) - фото 3

Сьогодні в зону проведення АТО поїхало ще 8 хмельничан (ФОТО) (фото) - фото 3

Також часто керівники підприємств прикривають своїх працівників. Це стосується у більшій мірі міських державних установ, які зобов’язані оповістити та забезпечити явку у військовий комісаріат працівників, натомість сприяють цьому ухилянню – повідомляє підполковник Василь Нікітчук.

Такий погляд на цю проблему у військкомату, людська ж правда зовсім інша. Наразі cписки громадян, які не з’явилися у військовий комісаріат для подальшої відправки по бойових повістках уточнюються. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АТО #Нікітчук #мобілізація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...