11:00
24 липня
7.08 відбувся 47-ий етап безстрокової акції на підтримку української армії. Започаткував її відомий хмельницький співак і громадський діяч Віктор Шайда.
Сорок сьома акція на Проскурівській (ФОТО) (фото) - фото 1
Громадські діячі, волонтери та артисти Хмельниччини спільно з благодійним фондом "Центр Добриня", волонтерською спільнотою Хмельницький Армія SOS, за підтримки творчого волонтерского об'єднання Мистецька подільська сотня вкотре провели акцію збору коштів для бійців. Хмельничани мали змогу насолодитись виступами артистів просто неба, а небайдужі допомогти матеріально.