• Головна
  • Електронізація діяльності митниці: поки лише переваги
19:09, 10 серпня 2015 р.

Електронізація діяльності митниці: поки лише переваги

Використовуючи електронну систему оформлення митних декларацій фіскальники зрозуміли, що це швидше та ефективніше. Лише протягом липня цього року 97% митних декларацій оформлено в електронному вигляді. 

Також стало значно швидше оформляти митні декларації на експорт (58 хв) та імпорт (1 год. 42 хв).

Протягом сьомого місяця 2015 року працівниками митниці проведено 78 митних оглядів товарів. При цьому у 98 відсотках підставою проведення митних оглядів було спрацювання автоматизованої системи аналізу та управління ризиками (АСАУР). Лише 2 огляди проведено за ініціативи митного органу щодо правильності проведення митних процедур, повідомляє прес-служба ДФС у Хмельницькій області.
 

«Позитивна динаміка зростання сучасного та зручного для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності Поділля спілкування з митницею у форматі електронного документообігу свідчить про прихильне ставлення бізнес-спільноти до впровадження новацій в обслуговуванні на митниці. Адже мінімізація проведення митних процедур є однією з форм спрощення спілкування суб’єктів господарювання з державою та створення сприятливих умов для ведення легального бізнесу», - зазначив начальник Хмельницької митниці ДФС Іван Бережнюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#фіскальна служба #електронне оформлення митних декларацій #бізнес-спільнота
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...