• Головна
  • Рівень безробіття в області продовжує зростати
11:28, 11 серпня 2015 р.

Рівень безробіття в області продовжує зростати

За останніми оприлюдненими даними Головного управління статистики в Хмельницькій області, рівень безробіття населення області віком 15-70 років, визначений за методологією Міжнародної організації праці (МОП) зріс до 11,3%.

Хмельницька обласна служба зайнятості інформує, що ситуація на ринку праці області характеризується постійним попитом на працівників сфери торгівлі та послуг, на трактористів, водіїв, столярів, слюсарів-ремонтників. Також є потреба у робітниках найпростіших професій - підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.

Попри це, головною проблемою сучасного ринку праці залишається нестача робочих місць та низька оплата праці. Так, станом на 1 серпня 2015 року кількість актуальних вакансій становила 694 одиниці. У середньому на одну вакансію претендувало 19 осіб.

Станом на 1 серпня 2015 року кількість зареєстрованих безробітних становила 13 тис. осіб, в тому числі 276 осіб з окупованої території України та районів проведення АТО. Більше половини безробітних  складали жінки, 39,9% - молодь віком до 35 років, Серед зареєстрованих безробітних майже 40% сільських мешканців, а отримували допомогу по безробіттю 10,9 тис. осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#служба зайнятості #безробіття #вакансії
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...