• Головна
  • У місті кількість усиновлень зменшилася вдвічі у порівнянні з минулим роком
14:00, 11 серпня 2015 р.

У місті кількість усиновлень зменшилася вдвічі у порівнянні з минулим роком

У Хмельницькому 42 дитини чекають на нову сім'ю. З них 32 – віком після 10 років, 9 – мають інвалідність або суттєві вади розвитку. Проте, багато кандидатів в усиновлювачі бажають взяти в сім'ю маленьку дитину, віком до п’яти років.

Окрім того, серед дітей, які підлягають усиновленню, багато таких, які мають братиків чи сестричок, розірвання родинних стосунків з якими законодавство дозволяє лише у виключних випадках.

Із цих та багатьох інших причин рівень усиновлення в області помітно зменшився: за 2014 рік усиновлено 48 дітей, у 2015 році - 22. До того ж, спостерігається стала тенденція до значного зменшення кількості усиновлень іноземними громадянами. Зокрема, з усієї кількості у цьому році лише 9 дітей усиновлено за кордон.

Аби дізнатися про ключові аспекти усиновлення, потрібно звернутись у службу у справах дітей за місцем свого проживання, оскільки лише тут нададуть фахові консультації з питань усиновлення, розкажуть, які документи треба підготувати відповідно до вимог чинного законодавства, ознайомлять з правами та обов’язками усиновлювачів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#усиновлення #діти-сироти #кандидати-опікуни
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...