
14:00, 12 серпня 2015 р.
Хмельничан запрошують на всеукраїнський «Ше.Fest»
Художники, поети та кобзарі об’єднаються, щоб розказати про Шевченка. 22 -23 серпня відбудеться дргуий фестиваль Тараса Шевченка. Захід пройде під гаслом "Еволюція твого духу" на шевченківській землі у селі Моринці.
Два дні начиченої культурної програми з якісною українською музикою, бандуристами, цікавими лекторами, казками, гутірками з учасниками АТО та феєричними театральними постановками.
Зазначимо, що на музичній сцені фестивалю виступлять гурти: Тінь Сонця, ВЕРЕМІЙ, ФІОЛЕТ, ФЛІТ, Дримбададзиґа, ВІЙ, Друже Музико, Merva, Latur, Колір Ночі, Мрія Життя, Хочу ЩЕ!, Оркестр Гарного Настрою, Сонце В Кишені, Троє На Дивані та інші.
Із гостей письменників будуть Василь Шкляр, Роман Коваль, Світлана Поваляєва та Михайло Дяченко, які привезуть свої книги та поділятья думками щодо сучасної української літератури.
Фестиваль благодійний, тому зібрані кошти будуть передані на підтримку українських військових.
Повна програма просвітницького та благодійного дійства тут.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:07
Вчора
Наявність плюсів та мінусів обмінників криптовалют
Новини компаній
13:00
5 лютого
Shifton Field Service у Хмельницькому: коли виїзний сервіс працює швидко, рівно і прогнозовано
Новини компаній
11:18
3 лютого
ТОП новини
Оголошення
16:04, 30 січня
16:49, 26 січня
03:28, 28 січня